Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Narożniki z leżanką - praktyczne i komfortowe propozycje
Narożniki w salonach od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Najczęściej są ustawiane w centralnej części salonu, dzięki czemu są wykorzystywane do codziennego odpoczynku, a w nocy niejednokrotnie zastępują łóżko. Producenci oferują różnorodne modele narożników, w tym narożniki z leżankami. Czym wyróżniają się wspomniane modele rogówek? Kiedy warto się na nie zdecydować? Odpowiedzi na te i wiele pytań znajdziesz poniżej.
Czytaj więcej
Narożniki rogówki w małych przestrzeniach - jak optymalnie wykorzystać metraż wnętrza?
Małe pokoje dzienne wymagają dobrze przemyślanej aranżacji, szczególnie jeśli we wnętrzu ma się pojawić narożnik. Konieczne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru, koloru czy też kształtu rogówki. Dobrze dobrany i odpowiednio ustawiony narożnik do salonu będzie się świetnie prezentować, nawet w najmniejszych rozmiarów pomieszczeniu. Ważne, by włącznie z ciekawą estetyką, całość była funkcjonalna i praktyczna. Czym się kierować przy wyborze narożnika do małego salonu? Podpowiadamy poniżej.
Czytaj więcej
Wybór idealnego narożnika do salonu - porady i sugestie
Stylowy, dobrze dopasowany do aranżacji narożnik do salonu, to nie tylko mebel praktyczny, ale też główny element dekoracyjny wnętrza. Narożniki dwustronne czy narożniki kwadratowe cieszą się dużą popularnością z uwagi na swoją funkcjonalność, ale też praktyczność. Narożniki 3 osobowe rozkładane mogą bowiem również być wykorzystywane jako miejsce spania gości. Jak wybrać idealny narożnik do salonu?
Czytaj więcej
pixel