Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komody białe

( ilość produktów: 255 )

Komoda biała — uniwersalny mebel do każdego wnętrza

Poznaj najbardziej uniwersalne meble do Twojego wnętrza. Oto komoda biała. Jej elegancki design i jasny kolor sprawiają, że możesz ją wykorzystać niemal w każdym wnętrzu o dowolnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz komodę białą dużą i małą komodę białą. Meble określane jako komoda biała mają jasną barwę w różnych odcieniach bieli oraz najczęściej ich korpus jest wypełniony szerokimi szufladami.

Do najczęściej wybieranych modeli zaliczamy:

  • komody biały połysk,
  • komoda biała z drewnem.

Komoda biała — cechy charakterystyczne

Każda biała komoda z szufladami lub komoda biała wysoka ma swoje cechy charakterystyczne. Oto zbiór cech, które można przyporządkować wszystkim komodom białym na nóżkach lub bez nich:

  • wielkość — biorąc pod uwagę parametry techniczne, komody pod telewizor białe i białe komody do salonu są dostępne w różnej wielkości,
  • funkcjonalność — bez względu na to, jaki model wybierzesz, z pewnością komoda glamour biała zwiększy funkcjonalność Twojego wnętrza.
  • budowa — możesz wybrać komodę białą wąską lub komodę i szafę komplet białą z półkami, lub z szufladami.
  • kolor — wszystkie komody w tej kategorii są białe lub mają białe elementy, np. komoda RTV biała

Komoda biała w salonie, czy w sypialni? Sprawdź, gdzie ją ustawić

Komoda biała to mebel, który może pełnić różne funkcje. Dopasuje się do Twoich potrzeb i możliwości technicznych. Wyróżniamy:

  • białą komodę do salonu,
  • białe komody do sypialni,
  • komoda pod telewizor biała,
  • komoda łazienkowa biała.

Możesz też wybrać ten mebel o różnej wielkości. Najczęściej klienci decydują się na komodę białą połysk 180 cm i komodę białą połysk 160 cm

Komoda biała od Mościckich.pl — Poznaj nasze bestsellery!

Komoda biała mat lub komoda biała połysk to meble najbardziej popularne w sekcji komód na www.mosciccy.pl. Większość mebli jest wykonana z prawdziwego drewna, które charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie zawiasy oraz uchwyty i prowadnice spełniają wymagane normy. Ponadto sprawiają, że szuflady i półki otwierają się delikatnie, zamykanie ich jest bezszelestne. Komoda biała do sypialni lub białe komody do salonu to zawsze bezpieczne i uniwersalne rozwiązanie. Jeśli nie możesz się zdecydować na żaden konkretny mebel, wybierz komodę białą

Poniżej przedstawiamy listę naszych bestsellerów. Zwróć na nie uwagę, podczas przeglądania oferty:


Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zakup komody białej z drewnem, komody białej lakierowanej, czy też nowoczesnej komody białej na wysoki połysk z pewnością znajdziesz ten model w ofercie naszego sklepu. Postaw na najwyższy poziom doświadczenia i sprawy, by każde wnętrze nie tylko wyglądało designersko, ale też było funkcjonalne. Sprawdź nasze propozycje na mosciccy.pl!

pixel