Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy dwudrzwiowe

( ilość produktów: 199 )

Szafa dwudrzwiowa – praktyczne rozwiązanie do domu

Szafa dwudrzwiowa to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu. W zależności od wybranego układu wnętrza może być wykorzystywana zarówno do przechowywania odzieży, jak i ubrań, akcesoriów i wielu innych przedmiotów codziennego użytku. W efekcie szafy dwudrzwiowe przesuwne sprawdzą się w salonie, sypialni, garderobie, pokoju gospodarczym i każdym innym. Można je również umieścić w gabinecie czy pokoju dziecięcym.

W asortymencie Mościccy.pl znajduje się szeroki wybór szaf dwudrzwiowych o różnej kolorystyce, ale też różnej wielkości. Dzięki temu bez większych trudności wybierzesz właściwy model, dopasowany do pomieszczenia czy też wnęki. Można je bowiem umieszczać nie tylko jako pojedyncze szafy dwudrzwiowe, ale też tworzyć z nich dłuższe ciągi. Można je także umieszczać jako szafki wolnostojące, ale też narożne.

Szafy dwurzędowe – jak wybrać właściwą?

Głównym kryterium odróżniającym szafy dwudrzwiowe jest sposób ich otwierania. Producenci proponują bowiem szafy dwudrzwiowe przesuwne oraz w wersji z drzwiami uchylanymi. Te pierwsze cieszą się coraz większa popularnością – wynika to głównie z faktu, że podczas ich otwierania nie ma konieczności organizowania dodatkowej przestrzeni przed meblem. Dzięki temu użytkownik zyskuje bezproblemowy dostęp do szafy dwudrzwiowej. Szafa z otwieranymi drzwiami jest równie funkcjonalna, jednak wymaga umieszczenia jej w większym pomieszczeniu, a mimo to podczas jej otwarcia często zaburza ciąg komunikacyjny.

Zarówno szafy dwudrzwiowe przesuwne, jak i otwierane są niezwykle funkcjonalne. Są to bowiem szafy dwudrzwiowe z półkami i drążkiem, które umożliwiają przechowywanie rzeczy w poziomie, ale też na wieszakach. Taka konstrukcja sprawia, że szafy dwudrzwiowe pasują do każdego rodzaju wnętrza i co najważniejsze – zapewniają łatwy dostęp do zawartości.

Szafa dwurzędowa – czym kierować się przy jej wyborze?

Kluczem przy wyborze szafy dwudrzwiowej, jest tak jak w przypadku również innych mebli, jej rozmiar. Pod względem szerokości, wysokości i głębokości musi być ona dopasowana do wielkości pomieszczenia, ale też potrzeb użytkownika. Jeśli jest taka możliwość, to w dużym wnętrzu warto zainwestować w pojemną szafę dwudrzwiową przesuwną bądź stworzyć pojemny ciąg przy wykorzystaniu dwóch szaf z tej samej serii.

Podczas wyboru szafy dwudrzwiowej z szufladami, warto zwrócić również uwagę na rozkład wnętrza. Część modeli jest bowiem wyposażona jedynie w półki i szuflady, inne dodatkowo w kosze czy drążki umożliwiające przechowywanie odzieży na wieszakach.

Ostatnim aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze szafy dwudrzwiowej, jest jej kolorystyka. Producenci oferują szafy dwudrzwiowe białe, szafy dwudrzwiowe szare, ale też w wielu innych kolorach, również tych drewnopodobnych. Dzięki temu dopasowanie mebla do istniejącej aranżacji nie jest trudne.

Szafy dwurzędowe od Mościccy.pl – poznaj bestsellerowe modele

Szafy dwudrzwiowe od Mościccy.pl to meble cieszące się ogromną popularnością. Tak spore zainteresowanie nimi wynika przede wszystkim z funkcjonalności mebla – są one pojemne, bezproblemowe w korzystaniu z zawartości, a przy tym estetyczne. Pozwalają pomieścić duże ilości rzeczy i uporządkować przestrzeń. Proponujemy również szafy dwudrzwiowe z lustrem, które doskonale wkomponowują się w niewielkie wnętrza – dzięki odbijaniu światła doskonale optycznie powiększają przestrzeń. Spośród szaf dwudrzwiowych dostępnych w asortymencie Mościccy.pl największym zainteresowaniem cieszą się:

Nie czekaj – już dziś sprawdź pełen asortyment szaf dwudrzwiowych znajdujących się w asortymencie naszego sklepu. Wystarczy kilka chwil, by w prostym procesie dokonać zamówienia. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia, a przy tym zapewniamy, że towar wysyłamy w możliwie najkrótszym czasie.

pixel