Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materace Sembella | Materace firmy Sembella

( ilość produktów: 30 )

Materac Sembella — budowa, definicja i przeznaczenie

Dla tych, którzy szczególną uwagę zwracają na zdrowie w życiu codziennym, proponujemy najlepsze materace do spania od firmy Sembella. Ich budowa sprawia, że kręgosłup nie zniekształca się w czasie snu oraz szybciej się odpręża. Najczęściej kolejne warstwy w materacu Sembella tworzą sprężyny kieszeniowe, pianka poliuretanowa i pianka termoelastyczna. Mają one różne strefy twardości i są przyjazne dla alergików. Mogą być wykorzystywane niemal przez wszystkie grupy wiekowe. 

Wysokiej jakości wykonanie oraz właściwości ortopedyczne Sembella materaców piankowych sprawiają, że nasi klienci coraz częściej inwestują świadomie w zdrowe sen. 

Sembella materac opinie ma bardzo dobre. Świadomi użytkownicy tych produktów odczuwają znaczną ulgę podczas snu i w mniejszym stopniu są narażeni na schorzenia związane z dolegliwościami kręgosłupa.

Poznaj cechy charakterystyczne i rodzaje materacy Sembella

Materace Sembella reagują na nacisk ciała oraz temperaturę ciała. Ponadto, dzięki wykorzystaniu w nich 7 stref twardości, gwarantują poprawną pozycję ciała w czasie snu. Pozycja zgodna z ortopedycznym ułożeniem wspiera kręgosłup, zwiększa poziom odpoczynku i pozytywnie wpływa na czas regeneracji organizmu. Punktowe profilowanie materaca Sembella gwarantuje lepszą stabilizację sylwetki. Materace Sembella zawierają również siatkę wentylacyjną, która jest wszyta w każdy pokrowiec.

Marka Sembella szczególną uwagę zwraca na poziom twardości, rodzaj wypełnienia oraz odpowiednie zachowanie produktów pod wpływem nacisku ciała. W naszej ofercie znajdziesz poniższe wymiary materaców tego popularnego i docenianego producenta:

 • materac Sembella 180x200,
 • materac Sembella 160x200,
 • materac Sembella 140x200,
 • materac Sembella 90x200
 • materac Sembella amber dream 160x200.

Co jeszcze warto wiedzieć o materacu Sembella?

Materace Sembella to produkty o wyjątkowo wysokiej jakości. Charakteryzują się poniższymi cechami:

 • mają właściwości ortopedyczne,
 • mogą być stosowane przez alergików,
 • dopasowują się do kręgosłupa zgodnie z anatomiczną krzywizną,
 • zapewniają uczucie subtelnego otulenia ciała,
 • posiadają oddychające pokrowce,
 • dbają o optymalny poziom komfortu ciała w czasie snu, dzięki wykorzystaniu w nich 7 stref twardości.

Czasem możesz kupić oryginalny materac Sembella w promocji. Jego cena będzie wówczas nieco korzystniejsza. Materac Sembella w cenniku wypada dość wysoko. Jednak jest to inwestycja na lata. Inwestycja, która w przyszłości pomoże Ci uniknąć dysfunkcji kręgosłupa. A to właśnie on trzyma Twoje ciało w odpowiedniej pozycji, umożliwia poruszanie się bez bólu, zachowując dłużej zdrowie całego ciała.

Materace Sembella od Mościckich.pl. Poznaj nasze bestsellery!

Jeśli chcesz zadbać o swój kręgosłup, postaw na sen w zdrowej pozycji. Nie kupuj tanich materacy niewiadomego pochodzenia. Postaw na najwyższą jakość od znanego producenta i profesjonalnego sprzedawcy. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym i doceń odpoczynek w ergonomicznej pozycji. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz unikalne meble tapicerowane, designerskie dodatki do domu i do biura. Złóż zamówienie i doceń nas za terminową realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę

Oto materace Sembella, które cieszą się największą popularnością na platformie zakupowej Mościccy.pl:

Zainwestuj w zdrowy sen i zamów materac Sembella. Najlepsze produkty od sprawdzonego producenta to gwarancja optymalnej jakości. Sembella — Twój kręgosłup Ci za to podziękuje. Poznaj naszą ofertę.

pixel