Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżeczka dla 2-latków

( ilość produktów: 66 )

Łóżeczko dla 2-latka — czym powinno się wyróżniać?

Łóżeczko dla 2 latka powinno być już nieco większe niż dla niemowlaka — to wiek, w którym wyrósł on już z tradycyjnego łóżeczka niemowlęcego. Znalezienie odpowiedniego jest kluczowe do zapewnienia komfortowych warunków snu. 2-latek jest już znacznie większy niż niemowlak — potrzebuje więc odpowiedniego łóżeczka dla swojego wieku. Łóżeczko dla dziecka 2 latka powinno być nieco większe — dobrym wyborem będzie model 140x70. Pomimo iż jest on już większy niż niemowlak, to jednak łóżeczko dziecięce dla 2 latka musi być również odpowiednio zabezpieczone, chociażby przed spadnięciem z łóżeczka. Z tego też względu łóżeczko dla 2 latka powinno być jeszcze wyposażone w barierki boczne. Wielu producentów oferuje tradycyjne modele łóżeczko dla niemowlaków, które później można w prosty sposób przekształcić na łóżeczko dla dziecka 2 latka.

Łóżeczko dla 2 latka powinno również być estetyczne — dzieci uwielbiają modele, które umożliwiają ich wzbogacenie np. o baldachim czy światełka, które dodają konstrukcji przytulnego charakteru.

Jak wybrać łóżeczko dziecięce dla 2-latka?

Wybierając łóżeczko dziecięce dla 2 latka w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na rozmiar mebelka. Odpowiednia wielkość zapewni właściwą powierzchnię do spania, ale też sprawi, że będzie funkcjonalne oraz bezpieczne. Łóżeczko dla 2 latka powinno być także solidne — powinno wytrzymać różnego rodzaju pomysły i figle maluchów. Dobrze, jeśli elementy drewniane są dokładnie wyszlifowane a krawędzie zaokrąglone — dzięki temu maluchowi nie będą groźne poważniejsze wypadki. Kluczową rolę w łóżeczku dla 2 latka odgrywają również barierki. Powinny być one odpowiedniej wysokości, a szczebelki pionowe powinny być w odpowiednich odległościach od siebie. Ważne jest także by barierki w łóżeczko dla 2 latka były także solidnie zamocowane, ale też umożliwiały w późniejszym czasie ich demontaż. Łóżeczko dla dziecka 2 latka można bowiem wykorzystać również w późniejszym czasie, nawet dla 5 latka. Dzieci w tym wieku nie rosną już tak szybko, stąd też dobrze dobrane łóżeczko dla 2 latka posłuży już przez kilka lat.

Łóżeczko dla dziecka 2-latka i jego cechy

Jeśli poszukujesz łóżeczka dla dziecka 2 latka, to wybierając właściwe, zwróć uwagę na jego budowę. Łóżeczka dla 2 latka muszą być oczywiście komfortowe, jednak ponad wszystko bezpieczne. Maluch w tym wieku może nie kontrolować bowiem jeszcze powierzchni łóżeczka, dlatego dla 2 latka powinno ono mieć barierkę chroniącą przed upadkiem.

Jeśli chodzi o cechy fizyczne łóżeczka dla 2 latka to głównie rodzice zwracają uwagę na jego rozmiar. Ten może być różny - sprawdzą sie zarówno mniejsze wersje w rozmiarze 120x60, jak i nieco większe, które posłużą maluchowi przez wiele lat.

Najczęściej łóżeczko dla dziecka 2 latka jest wykonane z drewna. Tego typu meble są bowiem nie tylko estetyczne, ale też wyjątkowo trwałe, dzięki czemu z powodzeniem wytrzymują intensywną eksploatację. Warto wiedzieć, że obecnie producenci zwracają szczególną uwagę na materiały wykorzystywane do ich produkcji, stąd też w ich asortymencie znajdują się wyłącznie łóżeczka dla 2 latka wykonane z wysokiej jakości sprawdzonych materiałów, i wykończone przy użyciu bezpiecznych farb czy lakierów.

Łóżeczko dla 2 latka w ofercie Mościccy.pl — poznaj asortyment!

W ofercie Mościccy.pl znajduje się szeroki wybór łóżeczek dla dziecka 2 latka. Cenimy wysokiej jakości rozwiązania, stąd też oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli, pochodzących od sprawdzonych i renomowanych producentów. Jeśli poszukujesz dla swojej pociechy funkcjonalnego, bezpiecznego, a przy tym designerskiego łóżeczka dla 2 latka, to w przygotowanym asortymencie z pewnością znajdziesz poszukiwane rozwiązanie.

W tej kategorii produktowej znajduje się szeroki wybór łóżeczek dziecięcych dla 2 latka, jednak kilka z nich cieszy się ogromną popularnością. Sprawdź poniższe modele:

W naszym sklepie internetowym mosciccy.pl możesz zamówić również wiele innych mebli, poza łóżeczkiem dla dziecka 2 latka, które pozwolą stworzyć Ci przytulną, ale też funkcjonalną przestrzeń dla malucha.

pixel