Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżka rozkładane | Półkotapczany

( ilość produktów: 56 )

Łóżka rozkładane — praktyczne i estetyczne rozwiązania

Łóżka rozkładane do sypialni często są błędnie mylone z sofami. Owszem – tego typu meble również zapewniają dobre miejsce do snu, jednak dobrej jakości łóżko rozkładane można porównać nawet do podwójnego łóżka sypialnianego. Jest ono bowiem tak samo dobrej jakości pod względem wykonania, jak i warunków do spania. Łóżka rozkładane są dostępne w różnych opcjach. Wśród tych popularnych znajdują się jednoosobowe łóżka rozkładane, ale też dwuosobowe łóżka rozkładane. Wybór oczywiście powinien być podyktowany indywidualnymi preferencjami, jednak jest to doskonały mebel do niewielkich sypialni, w których poza miejscem do spania konieczne jest zorganizowanie przestrzeni również na inne aktywności.

Łóżka rozkładane mogą być wykorzystywane nie tylko jako podstawowy mebel do spania dla członków rodziny, ale też dla odwiedzających gości. Sprawdzą się w pokojach gościnnych, gdyż w ciągu dnia mogą pełnić funkcję wygodnej kanapy, a w nocy łóżka do spania.

Czy łóżka rozkładane są rzeczywiście wygodne?

Planując aranżację sypialni, wiele osób wybiera tradycyjne łóżka, myśląc, że to jedyny model, który może zapewnić najlepszą jakość snu. Nic bardziej mylnego. Łóżka rozkładane, czy to jednoosobowe, czy dwuosobowe, dla dorosłych czy dla dzieci, również są odpowiednio skonstruowane, wyposażone w odpowiedniej jakości materac i nie tylko, a w efekcie również zapewniają najlepsze warunki do spania.

Mogą one być również dostępne w różnych wariantach. Klienci często wybierają łóżka rozkładane z pojemnikiem – umożliwiają one bowiem nie tylko sen, ale też pozwalają zorganizować dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, butów, odzieży czy innych akcesoriów domowych. Są więc nie tylko wygodne, ale też praktyczne. Nawet maluchy doceniają tego typu rozwiązania – łóżka rozkładane dla dzieci umożliwiają bowiem na prowadzenie różnych aktywności w ciągu dnia. Po złożeniu maluch może czytać ulubioną książkę i nie tylko w wygodnej pozycji.

Dlaczego warto wybrać rozkładane łóżko do sypialni?

Głównym powodem, dla którego wiele osób decyduje się na inwestycję w rozkładane łóżko do sypialni, jest mała powierzchnia wnętrza. Umiejętne jej zaaranżowanie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu i wygospodarowania przestrzeni na naukę bądź pracę, czy też w przypadku dzieci – na zabawę. Młodzieżowe rozkładane łóżka umożliwiają zyskanie cennej przestrzeni do wstawienia biurka, a tym samym ułatwiają codzienne odrabianie lekcji. Dziecięce łóżka rozkładane po złożeniu pozwalają wykorzystać przestrzeń głównie do zabawy, choć i mniejsze dzieci muszą również mieć swoje miejsce do nauki czy rysowania. Na szczególną uwagę zasługują rozkładane łóżka ze ściany, które po złożeniu przypominają tradycyjną meblościankę. Główną zaletą sypialnianych rozkładanych łóżek jest więc oszczędność miejsca.

Łóżka pojedyncze rozkładane, ale też te podwójne, po złożeniu mogą pełnić funkcję sofy. Opcję te doceniają nastolatkowie, którzy chętnie spotykają się ze znajomymi, a dzięki temu mogą w komfortowych warunkach prowadzić spotkania.

Łóżka rozkładane w ofercie Mościccy.pl – poznaj najpopularniejsze modele

Łóżka rozkładane dostępne w asortymencie Mościccy.pl wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ale nie tylko. Są to meble wyjątkowo funkcjonalne i niepowtarzalne, dla których producenci wykorzystali szereg nowoczesnych rozwiązań. Jednymi z nowocześniejszych, choć znanych już z dawnych lat, są łóżka rozkładane ze ściany. Opcja ta pozwala zyskać maksymalną ilość wolnej przestrzeni. Poza wspomnianymi, dużą popularnością cieszą się:

  • pojedyncze łóżka rozkładane,
  • łóżka rozkładane młodzieżowe,
  • łóżka rozkładane dziecięce,
  • łóżko rozkładane ze ściany,
  • łózka rozkładane z pojemnikiem,
  • łózka rozkładane z szufladami,
  • łóżka rozkładane dwuosobowe.

Jeśli chcesz w prosty i szybki sposób zaaranżować swoją przestrzeń i stworzyć niepowtarzalną sypialnię, w której sen pozwoli w 100% zregenerować organizm – sprawdź naszą pełną ofertę łóżek rozkładanych. Gwarantujemy pełne wsparcie na etapie podejmowania decyzji, ale też szybką realizację zamówień.

pixel