Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotele z podłokietnikami

( ilość produktów: 524 )

Fotele z drewnianymi podłokietnikami — czym są i do czego służą?

Kto pamięta kultowe fotele z podłokietnikami ręka w górę! No właśnie, oprócz tego, że te popularne modele dziś są traktowane niczym aranżacyjny kult i często wracają do łask projektantów w odświeżonej formie, to jeszcze doczekały się swoich replik. Fotele z drewnianymi podłokietnikami to prawdziwe must have. Można je dopasować do każdej aranżacji i zapewniają wygodną pozycję w czasie odpoczynku. A do tego występują w różnych kolorach i wzorach. Owszem, nie zawsze przypominają swoim wyglądem pierwowzór, jednak już same podłokietniki przywołują w głowie pamiętny czas.

Cechy charakterystyczne foteli z podłokietnikami

Do najważniejszych cech charakterystycznych foteli z drewnianymi podłokietnikami z pewnością można zaliczyć ich budowę. Każdy model posiada dodatkowe podpórki po bokach. To właśnie one sprawiają, że czas spędzony w pozycji siedzącej jest znacznie bardziej komfortowy. Ręce umieszczone powyżej linii bioder nie są narażone na zmniejszenie ukrwienia oraz drętwienie. Ponadto nie obciążają w pozycji siedzącej ramion i kręgosłupa.

Kolejną cechą jest ich wszechstronność. Niewielki rozmiar oraz wysoki poziom wygody sprawiają, że każdy chce je mieć w swoim wnętrzu. Fotele z podłokietnikami zmieszczą się w małym saloniku w domu wielorodzinnym oraz w przestronnych wnętrzach domów jednorodzinnych. Może je łączyć z designerskimi narzutami na kanapę i fotele z podłokietnikami lub z samą unikalną narzutą na fotel z podłokietnikami. Świetnym pomysłem jest również relaksująca poduszka na fotel z podłokietnikami. Z pewnością warto ją nabyć. Fotel z podłokietnikami to mebel uniwersalny, który cieszy się ogromną popularnością.

Na co zwrócić uwagę, wybierając fotele z drewnianymi podłokietnikami

Fotele z podłokietnikami przybierają różne formy. Podłokietniki mogą mieć miękkie wypełnienie i najczęściej są obite tym samym materiałem co pozostała część fotela tapicerowanego z podłokietnikami.

Wybierając fotel z podłokietnikami do salonu, zwróć uwagę na jego miękkość i sprężystość siedziska. Ważna jest również wysokość podłokietników, ponieważ w takich modelach najczęściej nie mają one regulacji. 

Zamawiając fotel biurowy z regulacją podłokietników, szczególną uwagę zwróć na wyprofilowanie odcinka lędźwiowego. Ten model powinien zapewniać optymalne warunki w czasie każdego dnia pracy. 

Fotel z podłokietnikami od Mościckich — poznaj nasze mocne strony!

Do zalet naszego sklepu internetowego zalicza się przede wszystkim wysokiej jakość meble i dodatki, profesjonalną obsługę oraz świetny stosunek jakości do ceny. Nasze doświadczenie sprawia, że klienci chętnie do nas wracają, ponieważ zakupione u nas meble długo wyglądają niczym nowe.

W naszej ofercie szczególną uwagę zwróć na:

Te modele należą do powszechnie znanych i lubianych foteli biurowych z regulacją podłokietników lub do salonu. Bez obaw możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym na mosciccy.pl. Urządź z nami piękne i funkcjonalne wnętrze! Sprawdź nasze możliwości.

pixel