Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżka z szufladami

( ilość produktów: 108 )

Łóżka z szufladami — funkcjonalne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Łóżka do sypialnito nie tylko meble umożliwiające komfortowy sen, ale również elementy, które pozwalają zorganizować dodatkową przestrzeń do przechowywania. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się łóżka z szufladami. Pozwalają one bowiem przechowywać dodatkowe komplety pościeli, koce, poduszki, kołdry, narzuty czy inne przedmioty. Łóżka dziecięce z szufladą czy też łóżka młodzieżowe z szufladą sprawdzają się także do przechowywania zabawek, czy też akcesoriów szkolnych. Ich budowa nie tylko ułatwia przechowywanie przedmiotów, ale przede wszystkim zapewnia bezproblemowe przedostanie się do wnętrza – otwarcie pojemnika nie sprawia trudności nawet dzieciom.

Łóżka z szufladami są dostępne w różnych wariantach. Dzięki różnorodnemu designowi można je bez większego problemu dopasować do różnych aranżacji. Proponujemy łóżka drewniane z szufladami czy też łóżka tapicerowane z szufladami, które sprawdzą się w klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, dziecięcych, jak i małżeńskich.

Dlaczego warto wybrać łóżka z szufladami?

Łóżka z szufladami, czy to łóżka dziecięce z szufladami, czy też małżeńskie łóżka tapicerowane z szufladami wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ciekawym designem, ale tez niezwykłą funkcjonalnością. Różnorodna oferta producentów sprawia, że nowoczesne łóżko z szufladą można dopasować nie tylko do każdego wnętrza, ale też do potrzeb osób w różnym wieku. Osoby starsze doceniają je za wysokość – w porównaniu do tradycyjnych modeli są znacznie wyższe, co ułatwia wstawanie. Z kolei dzieci cenią łóżka pojedyncze z szufladami za dodatkową przestrzeń do przechowywania ulubionych zabawek.

Łóżka z szufladami, tak jak większość innych modeli łóżek sypialnianych, są dostępne w różnych wariantach. Można je nabyć w wersji bez zagłówka bądź z zagłówkiem drewnianym lub pikowanym. Są one dostępne w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Popularnością cieszą się także duże łóżka tapicerowane z szufladami, które są dobrym wyposażeniem sypialni małżeńskiej.

Jakie łóżko z szufladą wybrać – tapicerowane czy drewniane?

Wśród najpopularniejszych łóżek z szufladami znajdują się łóżka tapicerowane z szufladami oraz łóżka drewniane z szufladami. Modele te cieszą się uznaniem ze względu na swój estetyczny design oraz funkcjonalność. W przypadku wersji tapicerowanych klienci najczęściej mogą nie tylko wybrać kolor materiału, ale też jego rodzaj. W ofercie znajdują się bowiem tkaniny plamoodporne, wodoodporne, łatwe w czyszczeniu czy też wysoce odporne na uszkodzenia. Wyboru takiego nie ma w przypadku łóżek drewnianych z szufladą – te są bowiem dostępne w różnej kolorystyce i dla wielu drewno jest surowym, mało przytulnym materiałem.

Wybierając łóżko z szufladą, należy zdecydować, czy ma to być dziecięce łóżko z szufladą, czy też model do sypialni małżeńskiej. Wielkość łóżka ma bowiem wpływ na wielkość oraz liczbę szuflad, w które będzie ono wyposażone. Dobrze, by liczba szuflad była dopasowana również do potrzeb użytkowników – jeśli potrzebują oni dużo dodatkowego miejsca do przechowywania, to warto postawić na łóżko z szufladami 160x200.

Łóżka z szufladami w ofercie Mościccy.pl — sprawdź dostępne rozwiązania

Bez względu na to, czy szukasz łóżka z szufladami do małego, czy też dużego wnętrza — w ofercie sklepu internetowego Mościccy.pl znajdziesz szeroki wybór rozwiązań i znajdziesz model, którego szukasz. W asortymencie mamy pojedyncze łóżka z szufladami, tj. łóżka z szufladami 90x200, ale też małżeńskie łóżka z szufladami, tj. łóżka z szufladami 160x200. Nasze łóżka pozwolą nie tylko urządzić nowe wnętrze, ale też odmienić istniejącą aranżację. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości rozwiązań i najwyższej jakości obsługi - to skorzystaj z naszej oferty. Wśród najpopularniejszych łóżek z szufladami znajdują się:

Poszukując wymarzonego łóżka z szufladami w naszej ofercie, z pewnością znajdziesz wymarzony model. Każdy producent dostarcza estetyczne i eleganckie modele — poznaj szczegóły oferty!

pixel