Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komody z szufladami

( ilość produktów: 683 )

Komoda z szufladami — dlaczego warto ją mieć w domu?

Stylowa komoda z szufladami to nie tylko piękny mebel, ale też praktyczny dodatek. Można ją ustawić w salonie w centralnym miejscu w połączeniu z nowoczesnym lustrem. Pięknie prezentuje się również w towarzystwie obrazów lub ramek ze zdjęciami. Jej blat to podręczny stolik, na którym można umieścić często używane przedmioty. Wąska komoda z szufladami lub duża komoda z szufladami to meble, na których można postawić figurki, kwiaty lub zapachowe świece. 

Do najczęściej wybieranych kolorów się zalicza poniższe meble:

  • komoda z szufladami dąb sonoma,
  • komoda z szufladami brązowa,
  • biała komoda z szufladami,
  • szara komoda z szufladami,
  • komoda z szufladami czarna,
  • komoda z kolorowymi szufladami.

Komoda z szufladami — poznaj jej cechy charakterystyczne

Za charakterystyczne cechy komód z szufladami można uznać:

  • budowa — korpus osadzony na czterech nóżkach ma często ozdobny blat. W środku umieszczone są szuflady. Najchętniej wybierane modele mają od 3 do 6 szuflad. Są one określane jako długa niska komoda z szufladami lub wysoka komoda z szufladami.
  • wielkość — najczęściej komody są długie i wąskie. Zazwyczaj ich głębokość wynosi ok. 40 cm. W ten sposób nie zajmują dużo miejsca, a są pojemne. Do takich mebli zalicza się np. małą komodę z szufladami.
  • wypełnienie — komody z szufladami często mają dodatkowe półki ukryte za frontem meblowym. Nie zawsze korpus jest wypełniony tylko szufladami. Takie modele są określane jako komoda z szufladami i półkami.

Gdzie postawić stylowe komody z szufladami?

Tanie komody z szufladami często są słabo wykonane. Szuflady się zacinają w czasie otwierania, a korpus szybko ulega zniszczeniu. Aby komoda z szufladami do sypialni długo zdobiła wnętrze, warto wybrać solidny mebel od znanego producenta. Wysokie komody z szufladami to meble idealne do przedpokoju lub korytarza. Są kompaktowe i nie zajmują dużą miejsca. A jeśli wybierzesz białą komodę z szufladami, to z pewnością optycznie wnętrze będzie wyglądało na bardziej przestronne.

Komody z szufladami od Mościckich — sprawdź, na które modele warto zwrócić uwagę!

Funkcjonalne meble sprawiają, że wnętrze jest nie tylko piękne, ale też wygodne w użytkowaniu. Komody z szufladami to dodatki, które ułatwiają przechowywanie. Dostępne w naszej ofercie produkty są estetycznie wykonane i mają unikalne wzory. Szukając komody, zwróć uwagę na poniższe propozycje:

Szukając odpowiednich mebli do salonu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. W sprzedaży posiadamy zarówno duże komody z szufladami, jak i małe komody z szufladami. Każdy mebel jest solidny i funkcjonalny. Poznaj nasze bestsellery na mosciccy.pl!

pixel