Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy z półkami

( ilość produktów: 176 )

Szafy z półkami — funkcjonalne i pojemne meble do każdego wnętrza

Szafy z półkami to popularne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w sypialni, garderobie czy przedpokoju, ale też łazience czy pomieszczeniu gospodarczym. Ogromnym plusem szaf z półkami jest ich różnorodny wybór. Producenci oferują bowiem szafy narożne z półkami, szafy przesuwne z półkami oraz szafy z półkami z otwieranymi drzwiczkami. Co równie istotne — są one dostępne w wersji małej np. szafa słupek z półkami, jak i dużej — np. szafa dwudrzwiowa z półkami.

Ogromnym plusem szaf z półkami jest duża powierzchnia do przechowywania odzieży poskładanej, ale też różnego rodzaju akcesoriów. W małych wnętrzach sprawdza się płytkie wersje wspomnianych szaf, w dużych głębsze. W zależności od wybranego modelu każda z nich sprawdzi się w innej sytuacji. Co więcej, szafy z półkami można dowolnie łączyć — tworząc funkcjonalne duże zestawy bądź też mniejsze, pojedyncze.

Szafy z półkami — dlaczego warto je wybrać?

Szafy z półkami to doskonały element uzupełniający garderobę. Ich ogromnym plusem jest duża liczba półek. Producenci, oferując modele szaf z dużą liczbą półek, myślą o użytkownikach, którym zależy na dużej powierzchni do przechowywania. Im więcej półek — tym możliwość umieszczenia we wnętrzu szafy większej liczby przedmiotów. Jako przyszły użytkownik musisz również pamiętać, że szafy z półkami można dowolnie modyfikować — półki można bowiem dowolnie wyciągać czy regulować wysokość ich umieszczenia, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb.

Szafy z półkami mogą przybrać postać tradycyjną liniową, ale też narożną. Narożne szafy z półkami są dobre do niewielkich pomieszczeń, w których cenny jest każdy centymetr przestrzeni. Co więcej, jak już wspomniano, łącząc różnego rodzaju szafy z półkami z tej samej serii, można stworzyć długi ciąg mebli, idealnie sprawdzający się w garderobie, dużej sypialni czy dużym pomieszczeniu gospodarczym.

Szafa z półkami — jak ją dopasować do wnętrza?

Szafę z półkami bardzo łatwo dopasować do wnętrza. Wystarczy wziąć pod uwagę układ pomieszczenia i tym samym dobrać właściwy model. Szafa z półkami narożna sprawdzi się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach z dużą liczbą okien. Jeśli jednak wnętrze ma większe możliwości, warto zainwestować w szafę dwudrzwiową z półkami, która jest znacznie większa i pomieści większą liczbę przedmiotów.

Szafę z półkami można także umieścić w łazience bądź spiżarni. W takim wypadku warto zainwestować w szafkę słupek z półkami. Jest to wąski mebel, który doskonale sprawdza się do przechowywania kosmetyków, środków czystości czy nawet żywności. Możliwości wykorzystania wąskiej szafy z półkami jest wiele. 

Wybierając szafę z półkami, należy również zwrócić uwagę na wolną przestrzeń przed nią. W przypadku mniejszych pomieszczeń lepsze są szafy z półkami przesuwne, które nie wymagają dodatkowej przestrzeni na otwarcie drzwi. 

Szafy z półkami w ofercie Mościccy.pl — poznaj najpopularniejsze modele!

W ofercie Mościccy.pl znajduje się szeroki wybór szaf z półkami. Wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów — są niezwykle trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, ale też funkcjonalne. Dodatkowo w nowoczesnych szafach z półkami zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają m.in. ciche domykanie drzwi. Jeśli planujesz urządzenie garderoby, sypialni, pokoju dziecięcego czy innego pomieszczenia — odwiedź mosciccy.pl i wybierz szafę z półkami dopasowaną do Twoich potrzeb! Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się:

Nie czekaj — za pomocą naszej strony internetowej w kilka chwil zamówisz wybrany model szafy z półkami i dopasujesz ją do swojego wnętrza. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i wysyłkę towaru. Zapraszamy. 

pixel