Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy z szufladami

( ilość produktów: 149 )

Szafy z szufladami — pojemne i funkcjonalne 

Od samego początku szafy wymyślono po to, by można było przechowywać w nich różnego rodzaju rzeczy. To uniwersalne meble, które sprawdzają się w każdym pomieszczeniu – salonie, sypialni, kuchni, łazience, pokoju dziecięcym czy garderobie. Każda z szaf wygląda jednak inaczej – nie tylko pod względem zewnętrznego designu, ale też wewnętrznego wyposażenia. Dużą popularnością cieszą się szafy z szufladami, które są niezwykle praktyczne w użyciu. W porównaniu z tradycyjnymi szafami z półkami, nowoczesne szafy z szufladami, zwłaszcza te głębokie, umożliwiają bezproblemowe dostanie się do całej zawartości, bez konieczności wprowadzania bałaganu. Wystarczy wysunąć szufladę, by zyskać dostęp do całej jej zawartości.

Szafy z szufladami w środku są dostępne w różnych wariantach. Poza wspomnianymi szufladami mogą zawierać również półki, drążki czy wysuwane kosze. Dodatkowo producenci oferują szafy z szufladami przesuwne oraz tradycyjnie otwierane z drzwiczkami.

Szafy z szufladami – dlaczego są tak popularne?

Popularność szaf z szufladami wynika głównie z ich konstrukcji. Szafy z szufladami i półkami umożliwiają bowiem komfortowe przechowywanie odzieży i akcesoriów. W przypadku szuflad dość popularne jest pionowe przechowywanie odzieży – dzięki temu użytkownik zyskuje bezproblemowy dostęp do całej zawartości wnętrza, a przy wyciąganiu pojedynczych egzemplarzy ubrań, nie zaburza się porządek pozostałych. Dodatkowo małe szuflady umożliwiają łatwiejszą organizację wnętrza. Umieszczając w nich dodatkowe organizery, można wyznaczyć przestrzeń w jednej szufladzie np. na bieliznę, krawaty, czapki, szaliki czy rękawiczki. Taki układ wnętrza szafy z szufladami w środku sprawia, że dostęp do zawartości jest niezwykle prosty – nie ma problemów ze znalezieniem poszczególnych rzeczy.

Szafy z szufladami są także dostępne w wersji z lustrem bądź bez. Szafa przesuwna z lustrem i szufladami umożliwia bowiem nie tylko znalezienie garderoby na wyjście, ale też skontrolowanie stylizacji przed wyjściem z domu.

Szafa z szufladami do garderoby – doskonałe rozwiązanie w każdej sytuacji

Szafy z szufladami są dobrym wyborem do organizacji wnętrza garderoby bądź też sypialni. Oczywiście ostateczny wybór należy do klienta, jednak bogata dostępność modeli nowoczesnych szaf z szufladami sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. W dużych pomieszczeniach dobrym wyborem będzie szafa 3 drzwiowa z szufladami, a w mniejszych, trudno ustawnych, z dużą liczbą okien, lepszym wyborem będzie szafa narożna z szufladami. Wybór właściwej szafy z szufladami należy dokładnie przemyśleć, szczególnie pod względem rozmiaru. Jeśli pomieszczenie na to pozwala, warto wybrać większą szafę przesuwną z szufladami, która poza odzieżą może pomieścić również inne przedmioty. Dobrze, jeśli wybrany model maksymalnie wypełni wybraną przestrzeń – wówczas każdy centymetr wnętrza zostanie właściwie zagospodarowany, a ty nie będziesz mieć problemów ze zorganizowaniem miejsca do przechowywania.

Szafy z szufladami od Mościccy.pl – poznaj bestsellerowe modele

W asortymencie sklepu internetowego Mosciccy.pl możesz znaleźć szeroki wybór szaf z szufladami. Proponujemy modele klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, o stonowanych, jasnych kolorach, jak i w ciemniejszych barwach. Wszystkie nowoczesne szafy z szufladami są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych surowców i wzbogacone o funkcjonalne komponenty, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z ich wnętrza. Ogromnym plusem szuflad jest system cichego domyku – pozwala uniknąć efektu trzaskania szufladami. Wśród najczęściej wybieranych szaf z szufladami i półkami znajdują się:

Nie czekaj – poznaj pełen asortyment dostępnych szaf z szufladami i dopasuj je do swoich potrzeb. Składając zamówienie za pomocą naszego serwisu, masz pewność, że dostanie możliwie najszybciej dostarczone pod wskazany adres! Zapraszamy.

pixel