Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Barki na alkohol

( ilość produktów: 50 )

Barek na alkohol — poznaj jego zalety

Barek na alkohol to mebel ekskluzywny, który bez wątpienia doda kunsztu i elegancji każdemu wnętrzu. Ze względu na duże zainteresowanie tymi produktami w naszej ofercie znajdują się różne meble przeznaczone do przechowywania alkoholu utrzymane w dość zróżnicowanych stylach. Możesz zamówić nowoczesny barek na alkohol, który charakteryzuje się bryłą o regularnym kształcie oraz najczęściej występuje w neutralnych kolorach. Barek na alkohol loft to mebel, który jest utrzymany w surowym stylu. Natomiast barek na alkohol glamour posiada dużo przeszkleń i często jest wykonany z materiałów o połyskliwej powierzchni.

W sklepie meblowym Mościccy znajdziesz między innymi:

  • barek na alkohol do zabudowy,
  • loftowy barek na alkohol,
  • podświetlany barek na alkohol,
  • czarny barek na alkohol.

Każdy nasz mebel charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i ułatwia przechowywanie ulubionych trunków. Taka ekspozycja powinna znaleźć się w każdym domu, ponieważ jest postrzegana jako luksusowy dodatek, nawet jeśli występuje w wersji mini barka na alkohol.

Co wyróżnia nowoczesny barek na alkohol?

Każdy nowoczesny mebel to połączenie współczesnych form z tradycyjną funkcją. Półki dopasowane do wielkości butelek, skutecznie ułatwiają przechowywanie nawet trunków o niespotykanym kształcie. Te nieco większe modele mają również miejsce na szkło do różnych typów alkoholi oraz popularne dodatki w postaci syropów smakowych. 

Barek na alkohol do salonu i jego zalety:

  • ułatwia przechowywanie trunków alkoholowych,
  • wysokość półek jest dopasowana do różnych trunków,
  • miejsce na szkło do whisky, wina lub drinków stanowi dopełnienie domowej ekspozycji,
  • piękna ozdoba każdego gabinetu lub salonu,
  • elementy świetlne przykuwają uwagę i dodają elegancji.

Barek na alkohol do salonu — jak wybrać?

Aby Twój nowy barek na alkohol był idealnie dopasowany do Twojego wnętrza, najpierw znajdź idealne miejsce na niego. Dokonaj pomiarów, które pomogą Ci określić jego wielkość. Określ również styl, w którym zostało urządzone wnętrze. To ważne, by barek na alkohol do salonu lub do gabinetu podkreślał jego atuty i nie sprawiał wrażenia „dosztukowania”. Powinien dopełniać całość i stanowić przysłowiową kropkę nad „i”. A więc zastanów się, jaki kolor powinien mieć oraz, czy chcesz mieć mini barek na alkohol na mniejszą ilość alkoholu, czy też ma być on duży i pokaźny, by pomieścić całą domową kolekcję alkoholowym trunków. W barkach na alkohol ważna jest również kwestia przeszklenia. Czyste szkło dodaje elegancji i umożliwia zajrzenie do środka bez konieczności otwierania frontów szafek. Jeśli wolisz, by Twoja kolekcja była mniej widoczna, wybierz barek na alkohol bez przeszkleń. Ciekawym rozwiązaniem dla minimalistów są barki na alkohol w ścianie lub barek na alkohol do zabudowy

Barki alkoholowe w ofercie sklepu Mosciccy.pl — poznaj nasze bestsellery

Meble dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty najwyższej jakości, które są wykonane niezwykle precyzyjnie przez producentów, którzy szczególną uwagę zwracają na design oraz dobrą jakość materiałów.

Przeglądając naszą ofertę, szczególną uwagę warto zwrócić na:

pixel