Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżeczka niemowlęce

( ilość produktów: 65 )

Łóżeczko niemowlęce — dlaczego jest tak ważne?

Planując asortyment naszego internetowego sklepu, pragnęliśmy stworzyć kolekcję mebli nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Stąd też, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór łóżeczek niemowlęcych w różnych wariantach. Proponujemy zarówno modele w mniejszych, jak i większych rozmiarach, w różnych kolorach i o różnym designie.

Łóżeczko dla niemowlaka jest niezwykle ważne, gdyż w pierwszych miesiącach jego życia, jest głównym miejscem, w którym spędza on czas. Łóżeczko niemowlęce jest miejscem do odpoczynku, zabawy i oczywiście snu. Dobrze dobrane łóżeczko dla niemowlaka powinno być dopasowane zarówno do jego potrzeb, jak i do wielkości pomieszczenia, w którym zostanie umieszczone. Ważne jest również dopasowanie łóżeczka niemowlęcego pod względem designu — dobrze, jeśli pasuje ono do pozostałych mebelków dziecięcych. Rodzice nie powinni zapominać, że łóżeczko niemowlęce musi być również bezpieczne — w naszym asortymencie znajdują się tylko takie modele.

Jak wybrać łóżeczko niemowlęce?

Wybierając łóżeczko niemowlęce, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Pierwszym z nich powinien być rozmiar — w asortymencie mamy zarówno małe łóżeczka niemowlęce, jak i duże łóżeczka niemowlęce. Te pierwsze są w standardowym rozmiarze 120x60 cm, te drugie 140x70 cm. Warto również zwrócić uwagę, czy wybrany model będzie rósł z dzieckiem. Są bowiem dostępne łóżeczka niemowlęce, które po niewielkiej modyfikacji mogą być wykorzystywane również przez starsze dzieci.

Wybierając odpowiednie mebelki dla niemowlaka, warto zastanowić się, powinny one spełniać również inne funkcje, niż tylko miejsce do snu i zabawy. Część łóżeczek niemowlęcych umożliwia bowiem dokupienie dodatkowych akcesoriów takich jak przewijak czy komoda, które pozwalają stworzyć funkcjonalną zabudowę idealną również do przechowywania ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też zabawek czy innych rzeczy. Wszystko po to, by znacznie ułatwić organizację przestrzeni malucha i codzienne funkcjonowanie rodziców.

Małe łóżeczka niemowlęce — czy są praktyczne?

Małe łóżeczka niemowlęce są idealnym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń, aczkolwiek sprawdzą się także w tych większych pokoikach. Łóżeczka niemowlęce w mniejszym rozmiarze posłużą dziecku przez krótszy czas. Są tak samo praktyczne, jednak mogą być użytkowane przez pierwszych kilka/kilkanaście miesięcy. W większości małe łóżeczka niemowlęce nie rosną razem z dzieckiem, tzn. nie można ich zmodyfikować, tak by w późniejszym czasie pełniły funkcję łóżka dla starszaka.

Wbrew obawom wielu, niewielkie łóżeczka niemowlęce, również mogą być wyposażone w szereg elementów ułatwiających pielęgnację dziecka i przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Do małych łóżeczek niemowlęcych można dokupić przewijak, komodę czy też wybrać model z szufladami. Wszystko to umożliwia uporządkowanie przestrzeni i tym samym właściwe zagospodarowanie pokoiku dla niemowlaka. Co więcej, w porównaniu z dużymi łóżeczkami niemowlęcymi, małe nie różnią się znacznie konstrukcją — są one bowiem mniejsze jedynie o kilkanaście centymetrów.

Łóżeczka niemowlęce drewniane w asortymencie Mościccy.pl — poznaj naszą ofertę!

Sklep internetowy Mościccy to miejsce, w którym rodzice znajdą szeroki wybór łóżeczek niemowlęcych w różnych wariantach. Bogata oferta różnorodnych wariantów sprawia, że każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki temu rodzice mogą stworzyć dla swojego malucha przytulny i komfortowy kącik do snu i zabawy. Proponujemy bogaty wybór łóżeczek niemowlęcych spośród:

Podstawą aranżacji każdego pokoju niemowlaka jest łóżeczko niemowlęce. Jest ono również niezbędne w sypialni rodziców — jeśli jest ona dostosowywana do potrzeb malucha. Odwiedź nasz sklep mosciccy.pl i poznaj pełną ofertę produktów, która pozwoli Ci stworzyć przyjemny kąt dla swojego dziecka. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i ekspresową realizację zamówień.

pixel