Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy prowansalskie

( ilość produktów: 60 )

Szafa prowansalska – charakterystyczny element wyposażenia

Szafy prowansalskie, pomimo iż są bardzo charakterystyczne pod względem designu, cieszą się ogromną popularnością. Najczęściej szafa w stylu prowansalskim jest wykończona w jasnym kolorze – białym, kremowym, jasnoszarym bądź pinia biała. W zależności od wybranego modelu, szafa w stylu prowansalskim, może być wzbogacona o drewniane dodatki, które dodają całości niepowtarzalnego charakteru. Biała szafa w stylu prowansalskim wyróżnia się również niepowtarzalnym frontem. Najczęściej są one ryflowane. Są to szafki wyposażone w drzwiczki żaluzjowe, ramkowe bądź też wzbogacone o dodatkowe listewki. Część szaf prowansalskich ma nóżki – jeśli są one widoczne, najczęściej wyróżniają się dekoracyjnym designem. Istnieje oczywiście możliwość postawienia szafy i zakrycia nóżek za pomocą cokołów.

Szafa w stylu prowansalskim to wyjątkowy mebel, idealny do każdego wnętrza, który wprowadza przyjemną i ciepłą atmosferę, a w efekcie sprawia, że wnętrze prezentuje się wyjątkowo ciepło.

Szafa w stylu prowansalskim – gdzie się sprawdzi?

Szafa w stylu prowansalskim to mebel, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wystarczy odpowiednio dopasować jej wielkość – a szafy prowansalskie są dostępne w wielu rozmiarach, co znacznie ułatwia urządzenie sypialni, garderoby, salony czy nawet łazienki. W asortymencie Mościccy.pl znajdują się zarówno wąskie, jak i szerokie białe szafy w stylu prowansalskim, które można dowolnie łączyć, tworząc ogromną przestrzeń do przechowywania.

Szafa w stylu prowansalskim sprawdzi się nie tylko do przechowywania odzieży. Duże wersje szaf prowansalskich są polecane do dużych przedpokoi lub holów. Mniejsze wersje są z kolei polecane do niewielkich pomieszczeń – będą stanowić element dekoracyjny, a jednocześnie pozwolą zorganizować dodatkową przestrzeń do przechowywania. Producenci białych szaf prowansalskich oferują również inne rodzaje mebli utrzymane w tym samym stylu, a dzięki temu możesz bezproblemowo stworzyć spójną i pełną aranżację każdego wnętrza.

Szafy w stylu prowansalskim – jakie opcje są dostępne?

Szafy w stylu prowansalskim są dostępne w wielu wariantach. Każdy z nich różni się nie tylko zewnętrzną budową, ale przede wszystkim organizacją wnętrza. Inaczej jest zorganizowana szafa jednodrzwiowa a inaczej czterodrzwiowa. Wśród najpopularniejszych elementów wyposażenia szaf prowansalskich znajdują się oczywiście półki i szuflady. Te pierwsze możesz samodzielnie modyfikować pod względem ułożenia, dzięki czemu możesz dowolnie dopasować przestrzeń wewnątrz szafy. Szuflady w białych szafach prowansalskich są najczęściej umieszczane w dolnej części mebla, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność.

Poza wspomnianymi elementami, szafy w stylu prowansalskim mogą być również wyposażone w pojemne kosze, różnorodne drążki czy organizery ułatwiające przechowywanie biżuterii, pasków, krawatów, okularów i innych drobiazgów. Część szaf prowansalskich jest również wzbogacona o lustro na drzwiach – element, który ułatwia bieżącą kontrolę stylizacji, ale też optycznie powiększa przestrzeń.

Szafy w stylu prowansalskim od Mościccy.pl – poznaj najpopularniejsze modele!

W asortymencie naszego sklepu internetowego Mościccy.pl znajduje się szeroki wybór szaf prowansalskich. Producenci podeszli profesjonalnie do wyprodukowania tego typu mebli, stąd też wyróżniają się one niezwykłą dbałością o detale, a jednocześnie są funkcjonalne, użyteczne i wyjątkowe. Do produkcji szaf w stylu prowansalskim wykorzystano wysokiej jakości surowce i komponenty, które sprawiają, że poszczególne modele są ciche w zamykaniu czy też wymagają użycia niewielkiej siły do otwarcia wnętrza. Wśród najczęściej wybieranych białych szaf prowansalskich znajdują się:

Odwiedź już teraz mosciccy.pl i zapoznaj się z pełną charakterystyką mebli i wybierz te, idealnie dopasowane do swoich potrzeb! Gwarantujemy sprawną realizację zamówień i szybką wysyłkę towaru.

pixel