Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regały z półkami

( ilość produktów: 272 )

Regał z szafką - funkcjonalność i estetyczny wygląd

Urządzając mieszkanie warto zadbać zarówno o jego funkcjonalność, jak i atrakcyjny wygląd. Wybrane meble powinny zarówno odgrywać rolę miejsca do przechowywania, jak i zdobić mieszkanie, uprzyjemniając domownikom spędzany w nim czas. Na szczęście regały z szafkami dostępne w ofercie naszego sklepu spełniają obie te funkcje. Z jednej strony są wyjątkowo użyteczne i stwarzają miejsce zarówno do eksponowania dekoracji, jak i przechowywania przedmiotów nieprzeznaczonych do oczu odwiedzających nas gości, z drugiej natomiast stanowią gustowne uzupełnienie aranżacji i uatrakcyjnią pomieszczenia, w których się znajdują.

W Mościccy.pl przygotowaliśmy wyjątkową ofertę regałów z zamykanymi szafkami obejmującą modele w różnych stylach, kolorach, rozmiarach i kształtach. Znajdziesz u nas regały z szafkami do salonów, pokojów dziecięcych, łazienek i przedpokojów. Oferujemy modele wykonane z drewna, materiałów imitujących drewno, metalu i plastiku. Niezależnie od tego jaki styl preferujesz i za regałem z szafkami, do którego pomieszczenia się rozglądasz, możesz być pewien, że znajdziesz go w naszym sklepie!

Jaki regał z szafką wybrać do swojego mieszkania?

Regały z szafkami cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją użyteczność i możliwość wykorzystania w różnych pomieszczeniach w domu. O tym jaki model wybrać najlepiej więc zdecydować uwzględniając miejsce, w którym regał z szafkami ma stanąć i styl panujący w danym pomieszczeniu. Inaczej będzie bowiem wyglądał regał z szafkami do łazienki, a inaczej taki do pokoju dziecięcego. Inny regał na książki z szafkami wybierzemy rozglądając się za meblami do pokoju urządzonego w stylu glamour, a inny do pomieszczenia, w którym dominuje styl rustykalny.

Wybierając regał na książki z szafkami warto również zwrócić uwagę na dostępną w mieszkaniu przestrzeń i w oparciu o tę informację wybrać model w odpowiednim rozmiarze. Warto zwrócić uwagę zarówno na szerokość, jak również głębokość i wysokość mebla. Zbyt masywne regały z szafkami mogą bowiem gracić ciasne pomieszczenia i dodatkowo optycznie je pomniejszać, z kolei drobne regały z szafkami mogą prezentować się niedorzecznie w przestronnych pomieszczeniach.

Regał z zamykanymi szafkami czy otwarty?

Wybierając regał z szafką i półkami warto przemyśleć również co będzie przechowywane na danym regale i jaką będzie on pełnił funkcję. Przykładowo, w salonie warto postawić regał z szafkami o ciekawym designie i gustownym wyglądzie. Umieszczając na nim książki, rośliny i dekoracje łatwo osiągnąć bowiem schludny efekt i uatrakcyjnić wnętrze pokoju dziennego. Wybierając regał z szafką i półkami do kuchni warto przemyśleć w jakim stopniu mebel będzie pełnił funkcję spiżarki, a w jakim miejsca na podręczne przybory kuchenne. Jeśli zamierzamy trzymać na nim zastawę stołową warto wybrać model z witryną tak, aby nieużywany serwis obiadowy nie został zakurzony. Regały, w których liczba półek przewyższa liczbę szafek dobrze sprawdzają się do przechowywania książek i drobiazgów, które lubimy mieć na wyciągnięcie ręki. To również świetne rozwiązanie jeśli jesteśmy fanami kwiatów i szukamy dla nich miejsca w mieszkaniu. Regały z przewagą szafek są natomiast dobrym rozwiązaniem, jeśli nie posiadamy zbyt wielu przedmiotów, które chcielibyśmy eksponować.

Regały na książki z szafkami w Mościccy.pl

W Mościccy.pl znajdziesz wiele gustownych regałów z szafkami w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Oferujemy modele odpowiednie do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, przedpokojów, salonów, kuchni i łazienek. Znajdziesz u nas regały z szafkami i półkami o różnym stopniu zabudowania. Oferujemy meble w wielu modnych stylach aranżacyjnych, w tym w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym i boho. W szczególności polecamy nasze bestsellery:

pixel