Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy przesuwne

( ilość produktów: 74 )

Szafa przesuwna – jedno z popularniejszych rozwiązań do przechowywania

Szafy przesuwne cieszą się ogromną popularnością od wielu lat. W porównaniu z tradycyjnie otwieranymi drzwiami są znacznie bardziej funkcjonalne. Wynika to głównie z faktu, że szafy przesuwne mogą być z powodzeniem montowane również w niewielkich wnętrzach. Nie wymagają bowiem dodatkowej przestrzeni na otwarte drzwiczki, ale też w momencie jej otwarcia nie utrudniają innym domownikom poruszania się po wnętrzu.

Ogromnym plusem szaf przesuwnych dostępnych w ofercie Mościccy.pl jest szeroki asortyment. Proponujemy bowiem szafy przesuwne różnej wielkości – popularnością cieszą się zarówno szafy przesuwne z lustrem 200, jak i mniejsze modele bez lustra. Dzięki temu są to doskonałe szafy przesuwne do sypialni, jak i na przedpokój czy nawet do pokoju dziecięcego. Bogata oferta modeli sprawia, że bez problemu dopasujesz szafę przesuwną do istniejącej aranżacji wnętrza i stworzyć estetyczny układ mebli.

Szafa przesuwna – dlaczego warto w nią zainwestować?

Ogromną zaletą szaf przesuwnych jest ich ergonomiczna konstrukcja, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości maksymalnego wykorzystania wnętrza. Szafa przesuwna w lustrem zajmuje dokładnie tyle miejsca, ile ma pojemności. W efekcie planując jej umieszczenie, nie trzeba przewidywać dodatkowej przestrzeni na otwierane skrzydła. Jedyne co jest konieczne to wygospodarowanie miejsca przed szafą, tak by było możliwe swobodne stanięcie przed nią i skorzystanie z wnętrza.

Szafy przesuwne są dostępne w różnych wariantach – dużą popularnością cieszą się nawet szafy przesuwne narożne. W takim wariancie umożliwiają pełne wykorzystanie każdej wnęki, tak by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Plusem szaf przesuwnych z lustrem jest również funkcjonalność – umożliwiają one bowiem nie tylko przechowywanie odzieży i akcesoriów, ale też przeglądanie się w lustrze. Opcja ta sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na osobne powieszenie lustra. Dodatkowo szafa przesuwna z lustrem optycznie powiększa przestrzeń.

Szafa przesuwna – w jakich pomieszczeniach się sprawdzi?

Szafa przesuwna to doskonałe rozwiązanie do różnych pomieszczeń. Szczególnie jest polecana do przedpokoju – ze względu na jego niewielkie rozmiary pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zorganizować miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej. Dodatkowo szafa przesuwna z lustrem w przedpokoju pozwala skontrolować stylizację przed wyjściem.

Kolejnym miejscem, w którym może być umieszczona szafa przesuwna, jest sypialnia oraz garderoba. W porównaniu z tradycyjną szafą czy komodą dostarcza więcej przestrzeni do przechowywania i jednocześnie zmniejsza ilość użytej powierzchni użytkowej. W efekcie możesz umieścić dodatkowy mebel – wygodny fotel do odpoczynku czy toaletkę. Szafa przesuwna z lustrem to także doskonały mebel do każdej garderoby. Nie tylko umożliwia komfortowe rozmieszczenie odzieży, obuwia i akcesoriów, ale też wprowadza ład i porządek we wnętrzu.

Szafy przesuwne w ofercie Mościccy.pl – poznaj najpopularniejsze modele

W ofercie Mościccy.pl znajduje się szeroki wybór szaf przesuwnych. Proponujemy małe szafy przesuwne, jak i duże szafy przesuwne w lustrem. Ogromną zaletą oferowanych rozwiązań jest ich jakość wykonania – są to meble wyprodukowane z wysokiej jakości surowców, co przekłada się na ich trwałość, ale też funkcjonalność. Dodatkowo, oferowane nowoczesne szafy przesuwne mają możliwość indywidualnego dopasowania konstrukcji wnętrza, co pozwala dopasować je do potrzeb użytkownika.

Wśród najpopularniejszych modeli szaf przesuwnych do sypialni znajdują się:

Nie czekaj – już dziś odwiedź sklep internetowy mosciccy.pl i wybierz idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, ale też możliwości technicznych wnętrza. Proponujemy zarówno szafy przesuwne białe, które optycznie powiększają przestrzeń, ale też szafy przesuwne ciemne, które wprowadzają niepowtarzalny klimat.

pixel