Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy podłogowe | Lampy stojące

( ilość produktów: 18 )

Lampa podłogowa – stojące źródło światła

Każde pomieszczenie, szczególnie to z niewielką liczbą okien czy od strony zachodniej, wymaga dokładnego oświetlenia. Duża ilość światła pozytywnie wpływa na nastrój mieszkańców, ale też ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Wybierając odpowiednią lampę podłogową, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej design, ale też ilość światła jaką daje czy jego barwę. Dobrze, jeśli lampa podłogowa będzie współgrała z innymi elementami oświetlenia.

Część osób zastanawia się, czy inwestycja w lampę podłogową jest rzeczywiście konieczna. Warto pamiętać, że lampa wisząca nie zawsze jest wystarczającym źródłem światła w pomieszczeniu. Inwestując w dobrej jakości lampę podłogową można doskonale uzupełnić podstawowe oświetlenie, a tym samym wprowadzić do wnętrza element dekoracyjny. Oferujemy różnorodne modele lamp – lampy podłogowe glamour, lampy podłogowe białe, lamy podłogowe LED i wiele innych.

Lampa podłogowa – dlaczego warto w nią zainwestować?

Lampa podłogowa to niezwykle uniwersalny element oświetlenia, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Lampy podłogowe LED, jak i wszystkie inne, są mobilne – można je ustawiać w dowolnym wnętrzu, dopasowując do aktualnych potrzeb. Ich przeniesienie nie stanowi większego problemu, bo pomimo większych rozmiarów, są one niezwykle lekkie. Dodatkowo, do ustawienia w pokoju lampy podłogowej nie jest konieczne dopasowywanie mebla – kredensu czy stolika, ani też mocowanie jej na stałe do ściany. Z tego względu, wybierając nowoczesną lampę podłogową o uniwersalnym designiemożna ją dopasować do każdego wnętrza.

Warto wspomnieć, że lampy podłogowe, tak jak i lampy wiszące, mogą mieć jedno źródło światła, ale też kilka. Umożliwia to dopasowanie modelu do potrzeb użytkownika, ale też sprawia, że w porze wieczornej czy nocnej będziesz mógł wykorzystać taką ilość światła, jaką aktualnie potrzebujesz. Część modeli posiada regulowane źródła światła – wystarczy odpowiednio wygiąć rączkę, by doświetlić miejsce pracy czy czytania książki.

Lampa podłogowa – czym kierować się przy jej wyborze?

Wybierając lampę podłogową warto zwrócić uwagę na jej design i oczywiście rozmiar. Kolorystyka lampy powinna być dopasowana do pozostałych elementów oświetlenia – idealnie, jeśli lampa będzie pochodzić z tej samej serii to inne modele. Jeśli chodzi o rozmiar nowoczesnej lampy podłogowej, to warto wybrać taki model, który będzie można umieścić w różnych miejscach. Przyjęło się, że lampa stojąca podłogowa jest umieszczana w kącie pomieszczenia, jednak doskonale będzie się prezentować także tuż przy fotelu czy sofie. Wszystko za sprawą regulowanego ramienia – pozwala ono dowolnie kierować strumień światła w miejsce, które wymaga doświetlenia.

Wybierając stojącą lampę podłogową warto wybrać model, który podoba się mieszkańcom, ale też pasuje do wnętrza. Nie powinna być ona zbyt wymyśla – wówczas zmieniające się trendy sprawią, że będzie wymagała wymiany na nową. Inwestując w uniwersalny model, można tylko za pomocą zmiany barwy światła zmieniać jej charakter.

Lampy podłogowe od Mościccy.pl – poznaj bestsellerowe modele

W asortymencie Mościccy.pl znajdują się różnorodne modele lamp podłogowych. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, ale też wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu można je bezproblemowo dopasować do wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, ale też bardziej stylowych. Wszystkie stojące lampy podłogowe pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów – dzięki czemu są trwałe, funkcjonalne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo zastosowane materiały sprawiają, że są także łatwe w utrzymaniu czystości, a nawet wielokrotne ich mycie nie uszkadza powłoki. Wśród najczęściej wybieranych lamp podłogowych znajdują się:

Odwiedź sklep internetowy mosciccy.pl już teraz i wybierz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i warunków wnętrza.

pixel