Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

4You

( ilość produktów: 78 )

meble 4 YOU

Kolekcja 4you firmy Vox

Idealna propozycja dla małych i dużych przestrzeni. Prosta i czysta forma mebli daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozostawia użytkownikowi duże pole do popisu w kwestii ich wyglądu. Wymienne moduły i dodatkowe akcesoria pozwalają na swobodną indywidualizację wybranego wnętrza.

Trzy podstawowe bryły łączą w sobie kilkadziesiąt funkcji i umożliwiają aranżację najważniejszych miejsc w domu :

  • Łóżko – dostępne w kilku wariantach, odpowiada na wiele potrzeb użytkownika. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia wykonywanie prostych ćwiczeń, oglądanie filmów na specjalnym ekranie czy bliższe przebywanie ze swoją pociechą dzięki dostawianemu łóżeczku dla dziecka. Ponadto, dzięki dużej ilości schowków pomieści wiele przedmiotów.
  • Stół 4 You by VOX jest odpowiedzią na współczesną modę korzystania z tego mebla nieograniczającą się tylko do jedzenia. Coraz częściej przy stole bawimy się, pracujemy, spotykamy ze znajomymi czy oddajemy naszemu hobby. Konstrukcja stołu 4 You by VOX pozwala trzymać zawsze pod ręką niezbędne przedmioty, założyć własny zielnik czy szybko posprzątać powierzchnię blatu.
  • Szafa 4-drzwiowa z kolei, to mebel który pod względem pojemności i funkcjonalności może równać się z niejedną garderobą, a jednocześnie zabiera o wiele mniej miejsca. Zróżnicowane przestrzenie pozwolą na przechowywanie ubrań różnego rodzaju.

Meble 4 You by Vox wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 12, 16, 22 i 38mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli wykonane są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
Atutem wybranych mebli są drewniane elementy. Wykonane są one z drewna sosnowego podbarwianego i zabezpieczonego lakierami.
Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są listwą obrzeży wykonanych z tworzywa ABS o grubości 0,6, 0,8 i 2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylnej części mebla za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania.
Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad, firmy Hettich, umożliwiają łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.
Uchwyty do mebli wykonano z metalu.

pixel