MODERN

Oryginalne wzornictwo, minimalizm i geometra brył, to najważniejsze cechy kolekcji Modern. W inspirowanych włoskim designem meblach uwagę zwracają charakterystyczne intarsje w kontrastowym kolorze na frontach mebli. Modułowy charakter oraz wielkość brył pozwalają na swobodną zmianę aranżacji. Meble są pojemne i funkcjonalne.
Głębokie półki regałów zapewniają dużo miejsca na eksponowanie artykułów dekoracyjnych. Przez dodanie szklanych drzwi można stworzyć zamkniętą biblioteczkę. Trzydrzwiowa szafa może pełnić rolę garderoby. Łóżko występuje w kilku rozmiarach, a w jego zagłówku można zamontować podświetlenie, co tworzy we wnętrzu wyjątkowy nastrój.
Modern to także wyjątkowe możliwości indywidualizacji. System przejrzystych płyt z pleksi nakładanych na fronty mebli to pomysł na wykorzystanie w aranżacji wnętrza grafiki, zdjęć, rysunków.
Meble wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej o ciekawej strukturze słojów. Drzwi mebli otwierają nsię przez naciśnięcie. Szklane drzwi i półki oraz dyskretne oświetlenie w regałach i progach komód dodają lekkości.
Kolekcja zaprojektowana została przez Krzysztofa Gielniaka.

Meble Modern wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16, 22 i 28mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli wykonane są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
• Atutem wybranych mebli w kolekcji Modern są ich drewniane elementy, wykonane z drewna olchowego podbarwianego i zabezpieczonego lakierami.
• Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są obrzeżem wykonanym z tworzywa ABS i PCV o grubości 0,5-2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylniej części mebla za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
• W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania mebli.
• Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad firmy Hettich umożliwiają łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.
• Mechanizm otwierania drzwi i szuflad za pomocą systemu „click”, który umożliwia otwieranie bez uchwytów.

Brak produktów w tej kategorii.