SPOT BY VOX

Spot by Vox to nowa kolekcja, która swoim neutralnym i lekkim wyglądem zachęca do kreowania własnego otoczenia. Subtelna: biało-akacjowa lub dynamiczna: grafitowo-akacjowa kolorystyka, dają możliwość stworzenia przestrzeni dla każdego. Oryginalna stylistyka - mebli lekko oderwanych od ziemi z niekonwencjonalnymi kształtami, sprawia, że do pokoju nie może wkraść się nuda.
Charakterystyczny dla kolekcji motyw trójkąta inspirowanego literą A został wykorzystany nie tylko jako element nośny. Pełni on także rolę dodatkowych wieszaków umożliwiających eksponowanie pamiątek i tworzenie ciekawych aranżacji. Jednym z charakterystycznych elementów kolekcji jest Wózek Tipi – nawiązujący do motywu trójkąta, buduje niesamowity klimat w pokoju. Towarzyszyć będzie użytkownikowi przez wiele lat – w zależności od upodobań czy zmieniającego się gustu, można go używać i aranżować na wiele sposobów:
Dla młodszego dziecka będzie miejscem niekończącej się zabawy. Ustawiając go na środku pokoju można stworzyć namiot, gdzie dzieci wraz z rówieśnikami przeżywać będą pierwszy bezpieczny kemping, przygotują teatrzyk i wzruszą do łez babcię i dziadka przyjeżdżających z wizytą, zbudują statek kosmiczny, stworzą lokomotywę, lub narzucą stare prześcieradła i wykorzystają wieszak jako ogromną sztalugę.
Wraz z upływem lat gdy namiot i teatrzyk przestaną być atrakcją, nastolatek może wykorzystać Tipi by wyrazić siebie. Zwiewna tkanina zawieszona jak baldachim pozwoli stworzyć klimatyczną strefę prywatną, a ulubione zdjęcia czy lampki choinkowe, zawieszone na górnym relingu, zbudują niepowtarzalny klimat pokoju.
Dorosłej osobie Tipi posłuży jako miejsce do zawieszania apaszek, biżuterii czy ozdób budujących klimat odpowiadający użytkownikowi.

Meble Spot wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16, 22mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli wykonane są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
• Atutem mebli są nogi, które wykonane są z drewna sosnowego podbarwianego i zabezpieczonego lakierami PU.
• Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są obrzeżem wykonanym z tworzywa PCV o grubości 0,8 i 2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylnej części mebla za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
• W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania.
• Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad firmy Hettich umożliwiające łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.

Pokaż:
Sortuj: