YOUNG USERS BY VOX

Young Users by VOX, najbardziej osobiste meble na świecie
Wersja mebli Young Users by VOX do pokoju dziecka. To kolekcja, która przełamuje dotychczasowe schematy, podąża za wiekiem, modą, oraz zmieniającym się radykalnie stylem życia. W pracy nad kolekcją wykorzystane zostały badania psychologiczne, etnograficzne oraz badania dzieci, nastolatków, rodziców. Dlatego kolekcja odpowiada na potrzeby emocjonalne, psychiczne i rozwojowe dziecka. 
Kolekcja dziecięca składa się z łóżeczka 120x 60 cm, 140x70 cm w opcji z szufladą, komody do której można zamontować przewijak, szafy 2-drzwiowej oraz półki. Komodę oraz szafę można postawić na podestach z szufladami.
Najważniejsze cechy kolekcji
Możliwość zmiany wyglądu całej kolekcji sprawia, że meble rosną razem z użytkownikiem – od kolorowego pokoju dziecięcego, przez zamknięte królestwo nastolatków, po funkcjonalne mieszkanie dla singla czy pary. 
Modułowość mebli i ich duża mobilność jest zgodna ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz i odpowiada nowemu stylowi życia. 
Odpowiednie kolory – czerń i biel to najbardziej akceptowana przez młodych ludzi kolorystyka mebli.
Materiał
Meble wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej. Są odporne na zarysowania czy uszkodzenia i jednocześnie łatwe w utrzymaniu w czystości. Nakładki wymienne na fronty mebli wykonane są z blachy. Dzięki temu na magnetyczne fronty można przyczepiać plakaty, zdjęcia, rysunki itp. 
Projektantką kolekcji Young Users by Vox jest Marta Krupińska. 

 

Pokaż:
Sortuj: