MEEE

Meee meble i zabawki to jedno.
Zabawny kształt brył stymuluje rozwój wzroku dziecka, dostarcza wiele doznań dotykowych oraz bodźców dźwiękowych. Jednocześnie… no właśnie, co widzą dzieci? Owieczkę? Wielką mandarynkę? A może smoka? Meble mają elementy, które w dają wiele okazji do zabawy – oczy którymi można dowolnie kręcić, uszy z kieszeni na zabawki po obu stronach szafy i ogon, gdy zamocujemy kieszeń na komodzie. Zielona szuflada może spełniać rolę buzi, która je lub w której można schować zabawki i skarby. Meble patrzą na siebie – szafa na komodę, komoda na szafę lub wyglądają za okno... Są zdziwione, wesołe lub zaciekawione. 
Wszystkie meble zostały zaprojektowane tak, żeby umożliwić maluchowi prawidłowy i harmonijny rozwój, bo przecież rozwój do 3 roku to najważniejszy etap w życiu dziecka. 
W kolekcji Meee dostępne są łóżeczko, komoda z przewijakiem, regał i szafa 2-drzwiowa. Łóżeczko ma funkcję kołyski, która może być wprawiana w ruch przez rodziców lub malucha, z opcją blokady ruchu oraz opcją regulowania podłogi w trzech wysokościach. 
Przewijak na komodzie jest obrotowy, umożliwia dostęp do leżącego na nim dziecka wzdłuż krótkiego i długiego boku komody. Prawdziwa wygoda dla Mamy. Projektant zadbał też o bezpieczeństwo – dolna szuflada na zabawki nie przytrzaśnie rączki dziecka, co więcej pozwala zobaczyć z daleka, gdzie się schowała ulubiona przytulanka. 
Wszystkie meble przeszły odpowiednie badania i testy bezpieczeństwa, a wykorzystane w produkcji materiały (naturalne drewno, płyta laminowana) i farby spełniają najwyższe normy wymagane dla produktów przeznaczonych dla dzieci. 
Autorem kolekcji jest projektant i tata pięciorga dzieci Tomasz Augustyniak

Pokaż:
Sortuj: