MUTO

Muto czuje się świetnie nawet w małych przestrzeniach i jest gotowe na wielkie zmiany. Ciągle rosnące tempo życia oraz małe, w stosunku do ilości posiadanych przedmiotów mieszkania, powodują że szukacie rozwiązań szytych na miarę. Kolekcja MUTO by VOX jest odpowiedzią na Wasze poszukiwania.
Wiele stylów, także do niewielkich wnętrz
Oto idea, która stoi za projektem tej pięknej i oryginalnej linii. Stworzyliśmy MUTO by VOX, byście sami mogli stać się architektami swoich wnętrz, tworząc je zgodnie z własnymi potrzebami, własną wrażliwością i wyobraźnią.
Modułowa natura kolekcji idealnie sprawdzi się każdego dnia
Życie to ciągłe zmiany. Dlatego moduły MUTO by VOX dopasujecie do różnych wnętrz, etapów życia i wymagań danej sytuacji. Uniwersalna, prosta forma MUTO i Wasza wyobraźnia zmienią wnętrze w zależności od potrzeb i nastroju. To proste i przyjemne jak zabawa klockami.
Dopasowuje się do Was – nie odwrotnie
Prostą formę MUTO by VOX możecie dowolnie wzbogacać o subtelne i efektowne dodatki z kolekcji, które znakomicie komponują się z białą barwą mebli i ażurowymi metalowymi frontami. Funkcje poszczególnych modułów MUTO również możecie zmieniać, by dopasować je do nowych potrzeb. MUTO to wolność i wygoda.
Życie jest łatwiejsze!
Przechowywanie, przeprowadzka, nowi lokatorzy i zmiana wystroju. Meble już nie ograniczają, a ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Pomysłowa i przemyślana konstrukcja MUTO by VOX daje Wam pełną swobodę aranżacji, a dzięki modułowej budowie i dodatkom zyskujecie praktycznie nieograniczoną dowolność kreacji Waszych ulubionych wnętrz.