INBOX

Kolekcja Inbox powstała w oparciu o inspiracje włoskim minimalizmem i kolorami natury. Jej kubistyczne kształty i bryły sprawiające wrażenie otwartych do góry, dają niepowtarzalny efekt wizualny i umożliwiają zestawienie całych segmentów według własnego pomysłu. Kombinacje brył pozwalają na aranżację pokoju dziennego, sypialni, jadalni czy gabinetu. Liczne elementy ze szkła dodają lekkości meblom, a fronty bez tradycyjnych uchwytów podkreślają ich nowoczesny charakter. 
Wszystkie bryły posiadają korpusy w wybarwieniu orzecha i dwa rodzaje frontów do wyboru:
ciepły szary lub beż. Wykonane są z płyty laminowanej, lakierowanej na wysoki połysk.
Kolekcja Inbox zaprojektowana została przez Piotra Kuchcińskiego, designera roku 2012 - tytułprzyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Meble Inbox wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16, 22 i 28mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli zrobione są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
• Fronty mebli wykonane są z nowoczesnej płyty wiórowej laminowanej, lakierowanej na wysoki połysk.
• Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są obrzeżem wykonanym z tworzywa ABS i PCV o grubości 0,5, 0,8 i 2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylnej części mebla, za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
• W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania.
• Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad firmy Hettich umożliwiają łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.

Brak produktów w tej kategorii.