HIFI BY VOX

Elegancka kolekcja o geometrycznych kształtach mebli. W nowoczesny sposób odwołuje się do ikon architektury z połowy XX wieku i zasady „mniej znaczy więcej” Miesa van der Rohe. Bryły mebli oparte zostały na formie prostopadłościanu, a cała kolekcja składa się z modułów, które można ze sobą zestawiać tworząc niepowtarzalne aranżacje. Zestawienie pionowych i poziomych linii mebli sprawia, że granice między poszczególnymi bryłami zacierają się. Z kolei nieregularne bryły regałów czy komód tworzą swego rodzaju rzeźby.
Dodatkowo, liniowy układ podkreśla kolorystyka - fronty mebli to połączenie trzech uzupełniających się, naturalnych kolorów: beżowego, taupe i ciemnego brązu. Meble wykonane zostały z nowoczesnej płyty laminowanej, a fronty mebli pozostają idealnie gładkie i dzięki dotykowemu systemowi otwierania – bez uchwytów. Meble z kolekcji Hifi by VOX idealnie pasują do pokoju dziennego, jadalni, sypialni oraz biura.
Projektantką kolekcji Hifi jest Marta Krupińska.

Meble HiFi wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16, 22 i 28mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli wykonane są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
• Atutem wybranych brył są ich drewniane elementy, wykonane z drewna sosnowego podbarwianego i zabezpieczonego lakierami.
• Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są obrzeżem wykonanym z tworzywa ABS i PCV o grubości 0,8 i 2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylnej części mebla, za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
• W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania mebli.
• Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad firmy Hettich umożliwiają łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.
• Mechanizm otwierania drzwi i szuflad za pomocą systemu „click”, umożliwia otwieranie bez uchwytów.

Brak produktów w tej kategorii.