Geltex 230

Geltex 230

Opis produktu

W pełni anatomiczne podparcie ciała i jego ułożenie bez żadnego ucisku zapewnia górna warstwa wykonana w całości z pianki GELTEX®, która umożliwia również optymalną wentylację. Dla lepszego dopasowania do kształtu ciała GELTEX® wypełnia także cześć barkowa materaca. Stabilne podparcie gwarantuje podstawa z wysokoelastycznej pianki BULTEX® Hygienic z dodatkowymi nacięciami strefowymi i kanałami wentylacyjnymi. Aktywne jony srebra zawarte w piance BULTEX® Hygienic uzupełniają kompleksowa higienę, zabezpieczając skutecznie materac przed roztoczami i mikroorganizmami.

Pokrowiec: delikatna dzianina Smarttec usprawnia regulację temperatury, a jej właściwości antybakteryjne i wysoka elastyczność stanowią idealne uzupełnienie pianki GELTEX®. Siatka Air Wave zastosowana na obwodzie pokrowca wspomaga wymianę powietrza w materacu. Dwa zamki błyskawiczne umożliwiają łatwe rozpinanie pokrowca i zdejmowanie do prania w 60°C.

Wysokość materaca: ok. 23 cm
GELTEX® – ok. 8 cm,
Bultex® Hygienic – ok. 14 cm

Korzyści dla Ciebie:

  • równomierny rozkład nacisku;

  • idealne podparcie ciała;

  • aktywna wentylacja;

  • unikalna Gwarancja Satysfakcji;

  • wydłużona pełna ochrona gwarancyjna

Podstawowe rozmiary materaców to: 80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200 i w większości przypadków również 200/200.

Istnieje możliwość zamówienia materaca o wymiarach jak najbardziej dogodnych dla Klienta.

Zapytaj o ten produkt