LORI

Nowoczesne meble, które łączą prostotę i funkcjonalność
Z każdym dniem przybywa nam ważnych rzeczy, z którymi trudno się rozstać. Dzięki prostym i funkcjonalnym meblom, wszystkie będą uporządkowane, schowane i zawsze pod ręką. 
Doskonałe wyważenie obu tych cech sprawia, że pomysłowe przechowywanie zarówno w pokoju dziennym, jak i w gabinecie, jadalni czy biurze, nigdy nie było tak łatwe. Pełno tu pomysłowych schowków, mobilnych szuflad i ergonomicznych półek.
Zadanie LORI to przechowywanie
Mobilne szuflady podłogowe ułatwiają porządkowanie na dużych przestrzeniach. Dodatkowe schowki na drzwiach kredensu sprawiają, że każda schowana w nich rzecz stale jest w zasięgu ręki. Regulowane półki regału pozwalają zbudować domową bibliotekę, którą można dowolnie rozbudowywać dostawiając kolejne moduły. To tylko niektóre z wielu pomysłów czyniących z LORI by VOX odpowiedź na współczesne potrzeby porządkowania przestrzeni i przechowywania.
Trzy kolory LORI by VOX
Dąb szary, kaszmir, grafit – te tonacje przenikają się pomiędzy poszczególnymi meblami i pomieszczeniami. Regał harmonijka ma w sobie wszystkie trzy kolory, inne meble wykonane są w dwóch barwach lub mają tylko jeden odcień. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo stworzycie nietypowe aranżacje, w których meble różnego koloru będą się przenikać i tworzyć spójny zestaw. 
Pakowne. Szykowne. Takie jest LORI
Wszystkie elementy kolekcji LORI by VOX cechuje neutralna estetyka, która doskonale harmonizuje z dowolnym wnętrzem, pasuje do pozostałych mebli i daje się łatwo wzbogacić dodatkami. Funkcjonalne możliwości tych mebli Was zaskoczą: odkryjecie, że „więcej rzeczy” nie musi wcale oznaczać „mniej przestrzeni”.